Žaidimų automatai su geriausiomis dizaino savybėmis

Esant gausiam pasirinkimui internete lošėjai ieško ne tik žaidimų automatų su lengvai valdomą sąsaja, bet ir puikia grafika ir paprastomis taisyklėmis. Bei tikisi nemokamų sukimų, įvairių premijų ir patrauklaus dizaino. O jau pabaigoje atsižvelgiama į gaunamą grąžą (RTP).

Gamintojai labai stengiasi įtikti savo klientams, todėl siūlomas žaidimų pasirinkimas yra tikrai gausus. Pateiksime Jums šiuo metu geriausius lošimo dizaino pasiūlymus.

Microgaming siūlomas Noble Sky

“Noble Sky” siūlo ne tik keturis skirtingus jackpot prizų lygius, bet ir labai kruopščiai sukurtus simbolius. Kas kartą įvykus dideliam mačui arba atsiradus Laukinis (Wild) simboliui matoma papildoma animacija, o pats žaidimo fonas yra animuotas viso žaidimo metu. 

Microgaming garsėja kaip vienas geriausių kazino žaidimų kūrėjų, todėl nenuostabu, kad jų žaidimai pirmauja.

Rockabillity Wolves, Just For The Win Studios gaminys

Just For The Win Studios neseniai atsirado žaidimų rinkoje, tačiau jie siūlo kelis gražaus dizaino žaidimus. Tarp jų galima rasti tokius kaip “Western Gold” ir “Rockability Wolves”. Pastarasis yra žymimas kaip kaip turintis vieną iš geriausių žaidimo dizainų su penkiomis ritėmis ir 20 mokėjimo eilučių. Žaidimo linksmi ir karikatūriški simboliai sukuria jo unikalumą su 1950 metų tematika.

Žaidime galima rasti ne tik smagią animaciją, bet ir nemokamų sukimų, pakartotinių sukimų bei Laukinis (Wild) simbolių.

Tarzan and the Jewels of Opar, Microgaming gaminys

Įžymiojo tarzano istorija pasakojama su penkiomis ritėmis ir skirtingais prizais. Žaidėjai gali gauti iki 5000 kartų didesnę sumą mėgaudamiesi gražiai sukurtais simboliais ir nuostabiu fonu.

Šio žaidimo RTP (teorinė grąžą žaidėjui) – 96.38%, o pati istorija sukurta pagal knygą, kuri taip ir nebuvo ekranizuota. Tai vienas gražiausių Microgaming žaidimų.

Shogun of Time, Just For The Win Studios futuristinis gaminys

Šis žaidimas siūlo daug išskirtinių funkcijų bei puikią Azijos samurajų aplinką. Žaidime yra keturios ritės, o didžiausias laimėjimas yra 2 700 kartų didesnis už statymą. Todėl tai nėra pats finansiškai daugiausiai mokantis žaidimų automatas, tačiau jo aplinka yra unikali ir originali.