Įvairių rūšių spausdinimo mašinos

Šiai dienai galima atspausdinti beveik viską ką norite pačiomis įvairiausiomis formomis ir dydžiais. Norint įgyvendinti savo idėjas tenka panaudoti įvairias spausdinimo mašinas. Priklausomai nuo to, kokį spausdinimą norite atlikti, reikia pasirinkti tam skirtą mašiną.  Verta susipažinti su populiariausiais variantais.

Skaitmeniniai spausdintuvai

Šie spausdintuvai naudojami skaitmeninio vaizdo atspausdinimui į įvairias laikmenas. Dažniausiai tai yra profesionalus spausdinimas skirtas turintiems nedideles darbo aplinkas naudojantiems didelio formato, didelės apimties lazerinį ar rašalinį spausdintuvą

Spausdinimas ant audinio

Galbūt Jums reikia nestandartinio dizaino marškinėlių arba planuojate siūti drabužį su savo unikaliu dizainu – tada Jums prireiks spausdintuvo, kuris spausdina ant audinio. Tokių mašinų pasirinkimas yra tikrai gausus su įvairiomis funkcijomis.

Plakatų spausdinimas

Jei Jums reikia individualių plakatų, prireiks tam skirtos spausdinimo mašinos, kuri dirba su medžiaga iš kurios pagaminti plakatai. Kai kuriems gali atrodyti, jog mašinos primena įprastus popieriaus spausdintuvus, tačiau nedarykite tokios klaidos, nes tai yra du visiškai skirtingi dalykai.

Šilkografija

Šiais laikais šilkografija labai išpopuliarėjo ir tokiam spausdinimui Jums reikės specialios spausdinimo mašinos. Jos būna įvairių dydžių, formų. Tai yra vienas iš seniausių žinomų trafaretinės spaudos būdų, kurio istorija siejama su Kinija bei šilko kelio atsiradimu.

Logotipų ir grafinių dizainų spausdinimas

Įmonės dabar nebeisivaizduojamos be kompanijos logotipo, kuris yra labai svarbi rinkodaros dalis. Šis spausdinimas labai skiriasi nuo anksčiau paminėtų pavyzdžių, todėl būtina tinkamai pasirinkti norimą mašiną, kuri yra pritaikyta būtent šiam tikslui. Logotipo spausdinimas, o taip pat ir grafinis dizainas negali būti atliktas su įprastu spausdintuvu.

Verta suprasti, jog visi spausdintuvai yra skirtingi ir neverta ieškoti jų panašumų. Sakysime, įprasto audinio spausdintuvo technologija yra visai nepanaši į šiluminio preso spausdintuvą. O rašalinis spausdintuvas neturi rašalinės galvutės, kaitinančios padengtą juostelę.

Taip pat spausdintuvų kaina gali stipriai skirtis priklausomai nuo dydžio, gamintojo bei spausdinimo tipo. Jei planuojate naudoti spausdintuvo mašiną verslui verta pagalvoti apie aukštesnės kokybės techniką, kurios nereikėtų greitu laiku keisti ar taisyti.